Apģērbu Veikals ASO

 

ASOS ir pasaules modes galamērķis priekš nākotnes.  Mēs pārdodam visjaunākās modes izstradajumus un piedāvājam daudzveidīgu saturu, padarot ASOS.com fashion-related centru plaukstošu modes aprindām.

Mēs pārdodam vairāk nekā 80,000 zīmolu un produktu, izmantojot lokālu Web pieredzi mobilo un izpildi, piegādājot no mūsu centriem, UK, ASV, Eiropā un Ķīnā, un gandrīz katrā pasaules valstī, mēs vēlamies, lai mūsu zīmols būtu zināms, katram pasaules iedzīvotājam.

Mēs cenšamies radīt unikālu

daudzkanālu iepirkšanās pieredzi, kur vairāk nekā divdesmit modes mīļotāji var Interneta tīmeklī, apmainīties idejām, veidot savu stilu un, protams, iepirkties.

Mēs katru dienu apkopojam miljoniem pēdējās tendences un apkalpojam  klientus 231 valstī un teritorijās.

Ko mēs darām?

Mēs pārdodam modernākās modes  apģērbus no visas pasaules uz asos.com – vairāk nekā divdesmitā gadsimta modes mīļotāja tīmekļa vietnē.

Mūsu ambīcijas.

Būt pasaulē vadošākajam uzņēmumam apģērbu kolekciju izstrādē.

Darbu kopums

Mēs pārdodam rūpīgi izraudzītu mūsu pieaugošokolekciju savu zīmola kolekciju un vairāk nekā 850 globālos un vietējos zīmolus.

Kur atrodas mūsu veikali.

Mūsu galvenā mītne ir Kemdenā, Ziemeļlondonā. Mums ir arī 24 stundu klientu apkalpošanas birojs , kas atrodas Hemel Hempstead.

Sākot ar 2012, gadu mēs atvērām biroju Ņujorkā (ASV) un Sidnejā (Austrālija) un 2013. Gada sākumā atvērām biroju Berlīnē (Vācija).

Pašlaik mūsu piegādes pasūtījumu izpildes centri atrodas Apvienotajā KARALISTĒ, ASV un Eiropā, Nju jau gandrīz katrā pasaules valstī. Mēs drīz arī atvērsim centrus Austrālijā un Polijā. Vēl tikai mazdrusciņ un mūsu veikalu filiāles būs gandrīz visāpasaulē. Mūsu mājas lapas addrese ir otra apmeklētakā modes adrese visā pasaulē.

Līderis

Braiens Makbraids Chairman

Braiens pievienojās mums no Amazon.co.uk kur viņš bija PREZIDENTS no 2006. līdz 2011 vadot to caur tās augsto izaugsmes periodu. Viņš sāka savu karjeru ar Xerox un vēlāk strādāja vadošos amatos uzņēmumā IBM, Dell Computers un kā rīkotājdirektors T-Mobile (UK). Viņš ir ķeltu futbola kluba direktoru bez izpildpilnvarām, Trīs PLC, un PLP Computacenter PLC un kalpojusi par direktoru bez izpildpilnvarām BBC valde un konsultatīvā padome Huawei UK.

Braiens ir priekšsēdētājs un, on-line riteņbraukšanas mazumtirgotājs. Viņš ir arī vecākais direktors bez izpildpilnvarām, AO.com un ir vecākā padomnieka ar Skotijas Equity Partners. Viņš ir APVIENOTĀS KARALISTES valdības Digital konsultatīvo padomi, kas vada digitālās piegādes valdības pakalpojumu sniegšanu iedzīvotājiem, un Tiesas locekli (Governing Body) Universitātē Glāzgovā.

Kanāli, kā mūs var atrast.

Ir ispēja mūsu klintiem vairāk par mums uzzzināt n tikai tiešsaistes veikalos, bet ir iespēja pieslēgties fashion-focussed caur sociālajiem medijiem, izmantojot interneta pslēgumu un datoru. Ir iespēja arī caur viedtālrunilejupielādējot mūsu mājas lapas sniegto aplikāciju caurkuru varat uzzināt vairāk jaunumus par mūsu jaunākajām kolekcijāmun apskatīt piejamās akcijas, Tie kuri ikdienā vairāk lieto planšetdatorus ir ispēja lejupielādēt lietojumprogrammas un  kuriem vairāk patīk taustāmas lietas, tie var pasūtīt mūsu ikmēneša žurnālu, Kurā varēs atrast sezonas jaunākās tendencs un ikmēnesa atlaides.

Lai sekotu vairāk mūsu jaunumiem un piedāvājumiem varat facebook, twitter, google, youtube, Pinterest, Instagram, Tumblr,