4 Ieteikumi pērkot auto

Tatad, tu domā par jaunas automašīnas iegādi izmantojot auto līzingu?. Uz kādiem jautājumiem jums ir nepieciešams atbildēt pirms lēmuma pieņemšanas par to? Vai arī izvēlēties, ko vēlas jūsu sirds? Atbildēsim kopā ar 1lizings.lv speciālistiem.

Ja atrodaties otrajā grupā, jums patiešām vajadzētu padomāt par to. Vai domā, ka tas nenotiek? Padomājiet vēlreiz! Jaunākie pētījumi liecina, ka 47% cilvēku pauž nožēlu par izvēlēto automašīnu.

Faktiski pētījums parādīja respondentiem, ko viņi domāja par to, viņisavu neseno automašīnu iegādājas naidu, kas nav vieta, kur vēlatiesatrasties. Tātad, jūs varat novērst pircēju un viņu nožēlošanu?

Labi, tas ne vienmēr ir iespējams, taču, ja pirms dopuma lietošanas jumsrodas šie 4 vienkārši jautājumi, tie var ievērojami samazināt situāciju.Daži no tiem, iespējams, ir patiesi acīmredzami, tomēr vienmēr ir vērtspārbaudīt sarakstu, lai neko neaizmirstu.

1. jautājums: vai es vēlos, lai mašīna attiektos uz kaut ko konkrētu?

Šeit mēs domājam par tādām lietām auto furgons vai treilēšana vai jumta bagāžnieka vai velosipēdu statīvu pievienošana. Ir taisnība, ka šīs dienas jums, iespējams, būs iespējams paveikt to, ko mēs pieminējāmizmantojot lielāko daļu automašīnu, taču tas nav norādīts, tāpēc vienmērir vērts to pārbaudīt.

2. jautājums: vai manai mašīnai jābūt noteiktam apjomam?

Padomājiet par to, kur jūs stāvēsiet no stāvvietas. Ja jums ir garāža,pārliecinieties, vai mašīna tajā ievietosies (ir pārsteigts par to, cik daudz cilvēku to ir aizmirsusi!). Tad padomājiet par to, kas tev jāieliek. Vai jumsit īpaši jāielīmē noteiktas lietas, piemēram, sēžamvieta un bērnu sēdeklisvai sporta aprīkojums?

3. jautājums: kādas ir visbūtiskākās iezīmes?

Vai jūs vēlaties, lai mašīna būtu efektīva? Vai arī tas nav jautājums, betvai tas ir kaut kas dīvains? Vai tai ir jābūt pietiekami lielai daļai ģimenesVai ir nepieciešama kruīza kontrole, lai veiktu tālos pārvadājumus?Ieteicams arī ņemt vērā tādas lietas tālākpārdošanas vērtība unuzticamība. Vai vēlaties, lai ir benzīns, dīzeļdegviela vai elektriskaishibrīds?

4. jautājums: kādus braucienus es izmantošu vairāk?

Ja dzīvojat laukos un lielākā daļa jūsu braukšanas tiks veikta uzdubļainiem ceļiem, tad, iespējams, vēlēsieties domāt par 4 x 4. Jadzīvojat pilsētā un galvenokārt veic īsākus braucienus, tas varētu būtlabāks, jo īpaši tad, ja ņemam vērā stāvvietas izmantošanu. Un, protams,ja jums ir garāki autopārvadājumi, komforts un kruīza kontrole,iespējams, būs to automašīnu vadīšanas faktori, kurus dodaties.

Braukšanas pārbaude!

Kad esat atbildējuši uz šiem jautājumiem un par to esat izlēmis izveidotmodeli un modeli, jums tas ir jāpārbauda. Šis ir ļoti svarīgs automobiļupirkšanas process, bet viens no tiem netiek ņemts vērā cilvēku partijās.Tas pats pētījums, ko mēs uzsvērām iepriekš, parādīja arī to, ka viens nopieciem cilvēkiem nepārbauda disku pirms pirkuma veikšanas.

ir liela, liela kļūda. Vienmēr pārbaudiet vismaz modeli, ko vēlatiesiegādāties, ja ne īstā mašīna, ko vēlaties iegādāties. Šādi varat skatīt, vaijums patīk tas, kāds ir tas diskdziņi, redzamība, pieejamība un tālāk.Tomēr Zuto mums vienmēr ieteiks pārbaudīt, kāda ir faktiskā mašīna, kovēlaties iegādāties.

Ja vien tas nenotiek, jūs nevarēsit redzēt, ka šīs bremžu uzlikas ir jāmaina vai sajūgs slīd, vai gaisa kondicionētājs nedarbojas vai redzatko mēs šeit saņemam.

Sadarbībā ar: https://1lizings.lv/