Kā Atšķirt Labu Uzvalku

Ir divu veidu uzvalku žaketes un bleizeri. Ir audekla jakas, kas nāk ar pilnu vai pusi audekla, un tad tiek kausētas jakas.

Tā kā jaka ir izgatavota no vilnas vai cita materiāla, tad, kad jūs liksiet audumu uz galda, tas būs pilnīgi plakans. Tas neieņems cilvēka ķermeņa proporcijas un leņķi. Tas ir tā kā piemēram, ar papīru. Starplīnija ir tas, kas tiek iestrādāts jakā, lai padarītu to trīsdimensiju, tāpēc tā labi uzsēžās uz cilvēka ķermeņa, un ne tikai plakani karājas.

Kas ir kausēta jaka?

Lielākā daļa uzvalki un bleizeri konstatēti universālveikalos un vīriešu apģērbi veikalos izmantot saaudzis starpoderes. Tie ir lētākais un vienkāršākais ražot, un to var atrast visvairāk lēti jakas un pārdošanas pozīcijas.

Problēma ir tā, ka atšķirībā no audekla vestes, kausēta starplikas ir pielīmētas apvalkam čaulas. Lai gan tas var šķist pirmajā mirklī būt glaimojošs, un pārdošanas cena vienmēr ir jauks atradums, fakts ir tāds, ka tas ir sliktāks būvniecības tehnika, kas padara jūsu uzvalku nevelkamu kādā daļu laika tas varētu veikt, lai apspriesta uzvalks nolietojas.

Kāpēc? Tā kā tas ir līmēts, nav vietas kustībai. Tas izraisa starplīniju stiept kas liek slodzi līmi un audumi. Tā kā tie ir arī izgatavoti no audumiem, kas – vairumā gadījumu – ir zemākas kvalitātes, kā celms nēsā uz auduma un līmi, vienreiz-kustīgs izskatu sāk izskatīties kā jūs valkāja sava vecākā brāļa uzvalku. Krūtis gabals ir tas, ko parasti izskatās vislabāk pie veikala, bet pat tas neizdodas ātri.

Kausēta jakas nav elpot viegli. Tas rada lielāku daudzumu sviedru veidot un, kā rezultātā, ir nepieciešams vairāk ķīmiskās tīrītavas kas arī ir grūti par audumu un līmi. Nav šaubu, ka kāds vīriešu apģērbi entuziasts varēs viegli pamanīt, ka jūs valkā slikti pieguļošs un slikti veikts uzvalku.

Vienīgais labums ir cena, bet, varētu apgalvot, ka jūs tērēt vairāk naudas, ilgtermiņā, kam aizstāt jaka, nekā tad, ja jums bija ieguldīti jaka, kas varētu ilgt 10, 20 vai 30 gadiem.

Kas ir audekla jaka?

Kad runa ir apspriesta žaketes, ir pilna, un puse audekla iespējas. Pilns audekls jaka ir virsotnes grupas, bet, ja jūs par budžetu, uzskata puse audeklu pār sakausètu jaka katru nedēļas dienu.

Iemesls audekla jaka ir dārgāka bieži ir saistīts ar labāku kvalitātes auduma. Bet lielākais faktors ir meistarība, un ka tas aizņem vairāk pūļu, lai radītu.

Kamēr kausēta jaka notiek kopā ar līmi, tad audekla jaka ir starplīniju, kas ir piešūta pie ārējā apvalka. Šī iemesla dēļ, tas kustas ar jums un pārklājus izmaiņām, kā jūsu ķermeņa atkārtotas pozīcijām. Tāpēc, ka ir minimāla celms jaka. Ar labas kvalitātes jaka, tad pārklājus faktiski uzlabošanai, kā jūs valkā to kā tas atbilst jūsu ķermeņa tipam.

Rāda atšķirību starp pusi audekla un pilna audekls jaka būvniecībā.

Atšķirībā no pilnas audekla jaka, tad puse audekls apvieno elastību uzšūtas starplīniju pakalpojumus ar izskatu, ka kausēto krūtīs gabals dod veikalā. Tas patiešām plašs un muskuļu iespaidu. Kaut arī puse audekls nav tik labi, kā pilnu audekla jaka, tas piedāvā atlaidi iespēju tiem, kas strādā ar mazāku budžetu, bet, kas novērtē uzvalku, kas joprojām izskatās labi. Svarīgi saprast, ko tu vēlies un kā tu vēlies izskatīties.