Kedu Vēsture

1800 – 1900

Kedas tiešām datējamas ar 18. gadsimtu, kad pirmie apavi ar zoli tika izgudroti. Tiem nebija labās vai kreisās kājas, un tika nodēvēti par “sporta apaviem”, jo lietotājs varēja staigāt apkārt bez liela trokšņa (salīdzinot ar smagajiem papēžiem citos apavos). Tas bija 1876. gadā, kad pasaulē pirmais treneris Charles Eaton atvēra savu pirmo apavu fabriku Brockton un Etoni. Le Coq Sportif cieši sekoja, kad 1882. Emile Camuset atvēra nelielu apavu ražotni Šampaņā.

Tas bija 1890.gadā, ka Lielbritānija pievienojās treneris spēli, kad J.W. Foster and Sons (labāk pazīstams tagad kā Reebok) izstrādājusi daži no senākajiem darbības tapas sportistiem. Tad nāca procesu vulkanizācijas, kas tika sākts ar amerikāņu izgudrotājs, Charles Goodyear, un paņēma ar ASV: Rubber Company, kas izmanto procesu vulkanizācijas attīstīt kanvas augšējos kedas sauc Keds. Tieši pirms beigām 19.gadsimta četri uzņēmēji nāca kopā Pennsylvania dibināt kurpju fabrika, dzemdībām Saucony.

1900 – 1940

No gadsimteņa redzēju dažas aizraujošas norises trenera un sneaker pasaulē William J Riley dibināta New Balance Anglijā, Converse gumijas apavu kompānija tika dibināta Amerikā un Keds tika pilnībā masu ražotas. Līdz 1924. pasaule tika ieviests Čaks Teilors Converse All Stars, Saucony sāka ražot darbojas čības un Adi un Rūdolfs Dassler sācis ražot savas rokām skriešanas apavus ar nosaukumu Adidas Vācijā. Jesse Owens būtu lieliski iet uz četras zelta medaļas Berlīnes Olimpiskajās spēlēs 1936. Drīz pēc tam Diadora tika dibināta un Adi Dassler devās prom, patentēšanu tagad slavenā trīs svītras.

1940

1940 līdz 1960 redzēja kultūras pārmaiņas cilvēku attieksmē pret čības, kā jaunākās paaudzes sāka valkāt tos modes, nevis sports. Diadora tika dibināts 1940. gada beigās, Adi Dassler patentēja trīs svītras preču zīmi 1949. gadā, un demogrāfiskā sprādziena radīja jaunās paaudzes jauniešu visiem, kas vēlas, lai eksperimentētu ar savu apģērbu mazliet vairāk.

1950

In 1950, Onitsuka Tiger ir dibināta, Puma izstrādā pirmo futbola zābaku, treneris pārdošanas pieauga līdz 6 miljoniem un J.W Foster and Sons atkārtoti zīmolu uz Reebok. Vācija arī uzvarēja Pasaules kausa adidas radzēm futbola zābaki šajā laikmetā.

1960

1960 redzēja divus no visvairāk ikonu zīmoliem pasaulē – piedzima Nike un Vans – pēc New Balance izlaida Trackster, pasaulē pirmais skriešanas apavi ar pulsāciju zoli, un sāka masveida ražošanu.

1970

Kā skriešanas kā veidā izmantot kļuva ļoti populāra 1970, Converse iegādājās tiesības uz Jack Purcell kedas no B.F Goodrich un Nike izstrādāja pirmo vafeļu protektoru. Tas arī piedzīvojām ponijs, ar pamatni no Adidas priekšsēdētājs Horst Dassler; HI-TEC SPORTS, Anglijā; un ASICS, akronīms “Anima Sana In Corpore Sano” Jo īpaši, lai gan, tas bija 1976. gadā, ka pasaulē pirmo sieviešu kedas dzimuši.

1980

80. redzēja dzimšanas dažas patiesi ikonu čības ieskaitot Saucony 80, Etonic tenisa kurpes, sadarbībā ar Fred Perry; Saucony Jazz; Jauns Balance ir 996, ir arī pasaulē pirmais $ 100 treneris; Nike Air Jordans; Nike Air 1 un Reebok PUMPS. Tā bija šīs desmitgades, ka spilgtas krāsas sāka jāiekļauj.

1990

Kā mēs solis uz 90s, mēs redzam pasaulē pirmais bezšņoru apavi tiek izveidota forma Puma Disc. 90s arī redzēja pasauli tiek ieviesta, lai Reebok Shaqnosis un Puma Mostros – dižojās patīk Madonna.

2000

Agrīnā 2000s redzēja Puma Speedcat atbrīvota, kas sākotnēji izstrādāts 1999. gadā, kā ugunsdrošu versija F1 piloti; čības tiek apstiprināja mūziķi, jo īpaši Jay Z un 50 Cent ar Reebok; Nike pērk no Converse par 309million $; Lebrons X s tiek atbrīvots, un pirmās versijas Nike atbrīvo veikali. Vēlāk desmitgadē deva mums pirmo Vibram piecu pirkstu kurpes, Nike USS Nike Zoom Kobe VII, ar pirmo Jordānijas sadarbību ar UNDFTD, Nike x Apple Nike + un Usain Bolt uzvarētāju nosakot pasaules rekordus Puma čības.

2010

No 2010. gada mēs esam redzējuši dažas neticami dārgas kedas no patīk no Yeezy kolekcijas, kurās Kanye tika samaksātas pēriens $ 10million, ar vienu pāris dodas uz 16300000 $ uz eBay izsolē, Nike Air Mag ($ 37.500) un Blackout Air Jordan 11s ($ 11.267). Faktiski, Jordans ir tik populārs, ka Maikls joprojām nopelna apbrīnojams $ 100 miljonus gadā. Citas milzīgas mirkļi ietver Kanye West parakstīšanu ar Adidas, kur viņi plāno atvērt Yeezy veikali, sporta un Streetwear, kas tiek uzskatīta par lielāko jebkad sadarbību starp apģērbu zīmolu un ne-sportists vēsturē.