10 dāvaniņas auto cienītajiem

Vai jūsu dzīvē ir bijis automašīnas pārgājējs un ka jums jāatrod perfekta dāvana? Mēs esam šeit, lai palīdzētu jums: godīgi, mēs nevaram apstāties! Mēs arī vēlamies, lai šiem Ziemassvētkiem atrastu teicamu dāvanu, kas nav saistīta ar mūsu gudrības klientu finansējuma unautomašīnas atrašanu.

Skaitlis 1 nevarat izvēlēties vienu no tiem? Labi, jebkurš benzīna vadītājs negribēs vienu no tiem? Tas ir lielisks veids, uzzināt, darbojas dzinēja darbība, un tas darbojas tāpat reāli tās ir arīgaismas un reāli v8 nūdeļi.

2. numurs ja mašīna ir tehniskā zīmējuma cienītāja, šie automašīnupatenti būs pa tālruni. Attēli tiek pārsūtīti uz 100% kokvilnas T-kreklu unir diezgan daudz, ko izvēlēties. Mums patika šis Deloitte patents, kas

Vai 3 fantāzijas par dienu līdz februārim, kas notiks februārī? Pēc tamsaņemiet biļetes uz Londonas klasisko automašīnu šovu par jums unjūsu draugu. Tie tiks ielādēti, lai darītu to un skatītu un lietotu biļetes, kastiek sāktas tikai ar £24, pretējā gadījumā banka nelauzīs arī banku.

Nr. 4 vēlme padarīt automašīnu pārdzīvošanu par mazu? Tad šie Brio koka sacīkšu automobiļi ir perfekti. Spilgtas krāsas un dumpīgi jutīgie irpretjūtīgi, tāpēc pārliecinieties, ka tiek praktizēts Brum, Brum noises.

Šis Lego Ferarri F40 ir liels izaicinājums. Nu jūs zināt, ka reklāmas (unMums) kļūs par pasākumiem saistībā ar šo jautājumu. Tas ir lielisksveids, aizpildīt aukstu, tumšu vinču pusdienu vai divus.

Skaitlis 6 Real FX ir nākamais stepes solis no Scalekic. Navnepieciešams, lai jūsu automašīnas paliktu uz sliežu ceļa, izmantojotgropi. Tie arī ļauj pārslīdēt, ja vēlaties, bet arī tad, kad vēlaties braukt arīstu sliežu ceļu.

Vai 7. punkts ir sāpīgs ap ceļu, KAS atrodas 200 jūdzes/s GADĀ? Arīmēs to darām. Tas ir iemesls, kāpēc mēs par šo vietu sliecamies līdzīgiar šo vietu Rūrajam, Saram, APVIENOTAJĀ KARALISTĒ. Ir 10savienojami, pilnveidoti kustību imitatori. Patiesībā, ko vēl mums sakapar to, nevis tad, kad mēs ejam?

Skaitlis 8 tas ir jautri. Tas ir tikai pildspalva, bet gan ir veicis ieslēgšanas/izslēgšanas slēdzi (tas ir, ko tu to saucat?) pārnesumu pārslēgšanā.

Skaitlis 9 vai kaut ko, lai uzturētu jūsu pirkstus? Šīs ādas aizsargcimdino dējiem, vieta, kur jāpērk cimdi, ir perfekti. Thruxton ir lielisks pirkumslēdiju automašīnu mīļotājiem jūsu dzīvē. Un sudraba akmens, kas ļaujizmantot jūsu ierīces skārien ekrānu, ir aerostats vīriešiem.

Nr. 10 un tas, mēs visi vēlamies, lai viens no šiem karstas klēpja biņa,lai jūs sasiltu, kamēr dzīvojat automašīnā, mājās vai visur. Tas ir lieliski!