Vai iegādāties apģērbu kredītā?

Pašreizējos ekonomikas apstākļos cilvēki vēl ar vien ņem patēriņa kredītu no onefinance.lv Tomēr ir vairāki cilvēki, kas saņem naudu un aizņemas naudu, lai iegādātos lietas, ko tās vienkārši varēja darīt bez maksas vai varētu vienkārši atgūt, nevis veikt aizdevumu.

Tālāk ir norādīti daži no vienumiem, kuru iegāde tiešām nav nepieciešama. 

Mazi, lēti pirkumi

Jūs, piemēram, neveiksiet aizdevumu, lai iegādātos grāmatu ar numuru £6.99, programmas Molberts Tin vērtību £9,99 vai jaunu kreklu £19.99,jo tas vienkārši nav praktiski izdarāms, un droši vien varat gaidīt, lai šie vienumi tiktu nopirkti, kad esat saglabājis pietiekami daudz naudas, lai to darītu. Tie nav prioritāri pirkumi.

Ja iepērkaties savā vietējā lielveikalā, jums vajadzētu varēt ignorēt kārdinājumu £1799 iztērēt par to T-kreklu, ko jūs jau kādu laiku esat redzējuši, jo īpaši paturot prātā, ka jums jau ir seši citi krekli mājās. Ir daudz grūtāk ne tikai to nopirkt, ne arī gaidīt, līdz jums ir nauda.

Brīvdienas

Mums visiem ir jāsarauj šajā strauji augošais pasaule, kurā dzīvojam,taču nav saprātīgi aizņemties naudu par atvaļinājumu. vietā ir labākto saglabāt regulāri. Ja vēl neesat pietiekami saglabājis, lai tev tiešāmbūtu jāgaida, atrodiet brīvdienu pakotni, ko varat atļauties un maksāt parto no saviem ietaupījumiem. Brīvdienas bieži vien beidz maksāt vairāknekā jūs gaidījāt, tāpēc Atvainojiet par nespēju atmaksāt aizdevumu, kasilga pēc jūsu dienas, kad esat atgriezies no savas brīvdienas.

Dizainera apģērbs

Protams, daudzi cilvēki priecājas par dārgu, izskaistinātu apģērbu, bet,protams, jūs nevēlaties iegādāties apģērbu, kas izmaksātu £500, ja jumsir jāsaņem kredīts veikalā ar ļoti augstu procentu likmi. Lai atrastulīdzīgu apģērbu, kam nav noformētāja uzlīmes, varat iegādāties vietu apaugstāko ielu, taču ir daļa no izmaksām, kas ļauj to iegādāties parskaidru naudu.

Azartspēle

Neaizņemoties naudu uz zirgu vai jebkāda cita veida azartspēlēm. Jūsjau riskējat ar savu naudu, kad jūs to īstenojat, tāpēc nepasliktiniet to,zaudējot naudu, ko jūs aizņēmāt, bet tikai tad, lai segtu parādu unprocentu atmaksu, kas varētu būt nākamie 12 mēnešus vai pat ilgāk.

Aizdevumi var būt ļoti noderīgi un dažreiz absolūti nepieciešami, tačutos nedrīkst izmantot lietām, kas jums patiešām nav vajadzīgas.