Ātra nauda – Kredītu ieguvumi

Kad jūs dzīvojat algu čekā, pat nelielas finanšu žagatas var pārvērsties par katastrofām. Ūdens sildītāja pārrāvumi. Tev ir dzīvoklis. Bērnam saslimst un ir nepieciešami asins izmeklējumi, kurus nesedz apdrošināšana.

Kas ir ātrie kredīti?

Ātrie kredīti aizdevumi ir veids, kā iegūt naudu kabatā. Šis termins aptver dažādu aizdevumu produktu masīvu, piemēram:

Dienas aizdevumi: Ātrie kredītu aizdevumi ir lieli procenti, īstermiņa aizdevumi. Procentu likmes var sasniegt 300% APR vai augstākas, liecina Patērētāju finanšu aizsardzības biroja (CFPB) dati, un parasti jums ir jāmaksā nauda divu līdz četru nedēļu laikā.

Virsraksta aizdevumi: sadaļas aizdevumi ir arī augstas procentu likmes, īstermiņa aizdevumi, bet, lai ņemtu vērā kredīta aizdevumu, jums ir jāvienojas par sava transportlīdzekļa izmantošanu kā nodrošinājumu. Šie aizdevumi parasti ilgst kaut kur no 30 līdz 45 dienām. Daži aizdevēji var prasīt mazākus maksājumus sākumā un galīgo, balona maksājumu, stāsta CFPB.

Lombarda aizdevumi: izmantojot bandinieku veikalu, jūs ņemat preci, lai pārdotu naudu. Jūs saņemsiet daļu no tā, ko veikals domā, ka viņi to varēs pārdot, un jums ir jāmaksā nauda īsā laika periodā — parasti kaut kur no viena līdz diviem mēnešiem. Vidējais aizdevums ir Ls 150, liecina Nacionālā bardu asociācija, bet šie mazie kredīti var būt dārgi. Tie var būt ar uzglabāšanas maksām un pārmērīgām procentu likmēm atkarībā no valsts, kurā esat. Mēneša procentu likmes maksimālās robežvērtības ir augstākas par 25%, kas var papildināt līdz pat ievērojamus PL, ja atjaunojat aizdevumu. Ja neizdosies atmaksāt laiku, jūs zaudēsit jūsu bandiniekā esošo preci.

Ātro naudas aizdevumu risks

Riskējot zaudēt savu nodrošinājumu bandinieku veikalā vai ar virsraksta aizdevuma palīdzību, īstermiņa aizdevumi ar augstu procentu likmi, visticamāk, nonāks nelaimīgā finanšu kvagmirā.

“Dienas un auto titula aizdevēji dod jums jautājumu par nedēļām, lai atmaksātu aizdevumu,” teica Debija Goldšteina, viceprezidente un federālās politikas vadītāja, kas atbild par atbildīgo aizdevumu. Tas ir nereāli. Jūs beidzat paņemt vēl vienu aizdevumu, lai samaksātu pirmo, samaksājot tūkstošiem dolāru, lai aizņemtos nelielu naudas summu.

Lai gan šie aizdevumi ir dārgi šeit un tagad, neizdevušies tos maksāt, nākotnē varētu ietekmēt arī jūsu finanses. Ja neizdodas atmaksāt aizdevumu, aizdevējs var ziņot par jūsu neatbildētajiem maksājumiem kredītiestādēm. Jūsu kredītrēķina negatīvie posteņi varētu neļaut jums paņemt automašīnas aizdevumu, kvalificēties hipotēkai vai pat iegūt dzīvokli. Dažos laukos negatīva kredītvēsture var apgrūtināt darbu.

Jo negatīvo finanšu ciklu var tik grūti pārtraukt, vislabāk ir skatīties uz visām citām alternatīvām, pirms ķerties pie ātrajiem naudas aizdevumiem.

Patēriņa kredīta saņemšana un izmantošana

Ja var pretendēt uz patēriņa kredītu, tā ir laba alternatīva ātrajiem naudas aizdevumiem. Saņemot personisko aizdevumu, jūs saņemat vienreizēju avansu, gluži tāpat kā maksājuma aizdevumu. Tomēr procentu likmes par šiem aizdevumiem kopumā ir daudz zemākas, un kredītņēmējiem ir ilgāk tos atmaksāt.

Labs personiskais aizdevums prasīs vienādus, fiksētus ikmēneša maksājumus kopumā divu līdz piecu gadu laikā. Jūsu aizdevuma termiņa beigās nebūs nekādu pārsteiguma balonu maksājumu.

Lielākā daļa personisko aizdevumu neprasīs, lai jūs uzliktu nekādu nodrošinājumu. Tas nozīmē, ka, ja neizdosies atmaksāt, jūsu kredītpārskats cietīs, bet aizdevējs neatgūs jūsu īpašumu.

Parasti personiskie aizdevumi svārstās no 1000 ASV dolāriem – Ls 35000, lai gan varat atrast dažus aizdevējus, kas aizdos pārmaksāto summu, un pat dažiem, kas izsniegs personisko aizdevumu par tik maz kā 500 ASV dolāriem.

Lai saņemtu personisko aizdevumu, jums būs nepieciešams labs kredītpunkts. Lai gan daži aizdevēji jūs apstiprinās ar rezultātu, kas ir tik zems kā 580, jūs iegūsit vislabāko procentu likmes piedāvājumu, ja jūsu rādītājs ir virs 740. Jums arī būs jābūt parāda attiecībai pret ienākumiem, kas ir apakšējā pusē. Lai iegūtu parāda un ienākumu attiecību, ar ikmēneša ienākumiem sadaliet minimālo ikmēneša maksājumu summu. Ja jūs saņemsit 36% vai zemāku vērtību, jūs varēsiet pretendēt uz vislabākajām likmēm saskaņā ar informāciju. Ja jūsu attiecība ir augstāka, tas nenozīmē, ka jūs nekvalificēsieties; jūs tikai nepretendēsiet uz labākajām likmēm.

Ja jūsu kredīts nav tur, kur tas ir jābūt, jums būs grūti ātri saņemt personisko aizdevumu. Bet tagad vari spert soļus, lai to uzlabotu. Rēķinu apmaksa laikā un parādu nomaksa ir divi efektīvākie veidi, kā uzlabot jūsu vērtējumu, norāda myFICO.com. Jūs varat arī palīdzēt jums samazināt parāda attiecību pret ienākumiem.

Līdzās parāda un ienākumu attiecībai jums ir jāpierāda, ka jūsu ienākumi ir pietiekami augsti, lai ik mēnesi droši atmaksātu aizdevumu. Jums ir jānorāda arī adrese, sociālās drošības numurs un cita informācija par identificēšanu.

Lai gan jūs varat doties uz banku vai kredītbiedrību, lai pieteiktos personā, varat ātri un vienkārši iegādāties tiešsaistē, lai salīdzinātu personisko aizdevumu termiņus un procentu likmes.

Privāto aizdevumu riski un trūkumi saistībā ar ātrajiem naudas aizdevumiem

Personiskie aizdevumi ir labāks variants nekā ātrajiem naudas aizdevumiem, bet viņiem ir ierobežojumi. Lūk, ātrs privāto kredītu ieguvēju un krāpnieku sadalījums salīdzinājumā ar ātrām naudas iespējām.

Profesionāļi

  • Maksājumi un procentu likmes ir prognozējamas fiksētas likmes personiskajos aizdevumos.
  • Jums ir ilgāks laiks atmaksāt aizdevumu, padarot atmaksu reālāku.
  • Procentu likmes ir zemākas nekā ātro naudas aizdevumu summas.
  • Par nedrošiem personīgajiem aizdevumiem nav nepieciešams nodrošinājums.

Grūtības

  • Jums būs grūti atrast aizdevēju, kurš izsniegs personīgo aizdevumu par 500 dolāriem vai mazāk. Ja ir jāaizņemas nelielas summas, skatiet tālāk norādītās papildu alternatīvas.
  • Jūs varat nepretendēt uz personisko aizdevumu, ja jums ir slikts kredīts, nav kredīta vai esošā parāda.
  • Citas alternatīvas ātrajiem naudas aizdevumiem
  • Personiskie aizdevumi ir tikai viena no vairākām alternatīvām ātrajiem naudas aizdevumiem. Iespēja, kas jums ir vislabākā, ir atkarīga no personiskiem apstākļiem, ieskaitot kredītu, īpašuma un kopienas resursu īpašumtiesības.

Kredīta pamatkapitāla pozīcijas

Kredīta pamatkapitāla pozīcijas vai HELOCs īstermiņā ir kredīta līnija, kas jūsu aizdevējam sniedzas pret jūsu pašu kapitālu savās mājās. Ja jums ir kapitāls savās mājās, šī opcija ļauj aizņemties tikai tik daudz, cik jums ir nepieciešams, un parasti nāk ar zemāku procentu likmi nekā saņemt personisko aizdevumu. Tomēr tas attiecas arī uz slēgšanas izmaksām un iespējamām novērtēšanas maksām. Aprēķinos noteikti iekļaujiet šīs papildu izmaksas, salīdzinot savas opcijas.

Lai saņemtu apstiprinājumu par HELOC, tas var notikt neatkarīgi no dažām nedēļām līdz dažiem mēnešiem. Tas var būt dzīvotspējīgs finansējuma avots, ja jums jau ir viens atvērts, bet pretējā gadījumā nav iespējams piekļūt šim kredīta “ātrajam” veidam, lai segtu rēķinu, kas pienākas pirms maksājuma dienas.

Ir svarīgi būt piesardzīgam pret HELOCs. Jums ir jābūt pārliecinātam, ka jūs varat atmaksāt aizņemto naudu, jo, ja jūs to nedarīsiet, jūs varēsiet zaudēt savu māju.

“Tā bija viena lieta, kas notika finanšu krīzes laikā,” sacīja Goldšteins. “Cilvēki pārliecināti namīpašnieki, lai paņemtu vairāk nekā vienu aizdevumu pret viņu māju, līdz mājas vērtībai. Kad mājas vērtības kritās, nebija iespējas pārdot savu māju, lai atmaksātu aizdevumu.

Maksājumu plāni

Goldšteins stāsta, ka krīzes laikā jums vajadzētu redzēt, vai uzņēmums, kam esat parādā naudu, strādās ar jums par maksājumu plānu. Piemēram, medicīnas un pakalpojumu sniedzēji parasti ļauj patērētājiem maksāt rēķinus ilgākā laika periodā ar nulles procentiem.

Sakiet, ka jums nesen bija jāapmeklē neatliekamās palīdzības telpa, un jūsu atskaitāmais bija 500 dolāri. Iespējams, varēsiet piezvanīt slimnīcai un pārrunāt piecus maksājumus par Ls 100/mēnesī, nevis vienu vienreizēju summu Ls 500 apmērā.

Sānsoļi

Dažu simtu dolāru noapaļošana var būt vieglāka nekā parādās, palīdzot izvairīties no aizņemšanās. Dodieties cauri savām mantām un skatiet, vai varat to uzskaitīt tiešsaistē vai pārdot vietējam tālākpārdošanas veikalam. Domājiet par dažādiem darbiem, ko jūs varētu veikt savā apkaimē, lai saņemtu papildu naudu, piemēram, pastaigu suņus vai darbu.

Sānsoļi ir lielisks veids, kā iegūt papildu naudu, bet ne visi ir ātri un pat tie, kas jums var būt nereāli. Ja jūs jau strādājat divos darbos vai rūpējaties par mazu bērnu vai gados vecāku radinieku, laiks var būt tikpat dārgs kā nauda.

Ģimene un draugi

Ģimene un/vai draugi var palīdzēt jums ar bezprocentu aizdevumu. Atcerieties, ka, ja neizdosies atmaksāt, jūs varat zaudēt vai sabojāt šīs attiecības. Tāpat kā jūs ar jebkuru citu aizdevēju, jums ir nopietni jādomā par to, kā jūs atmaksāsiet aizdevumu, pirms saņemsit naudu.

Abu pušu interesēs ir noteikt aizdevuma nosacījumus rakstiski. Tas var palīdzēt jums atskaitīties un novērst jūsu piekrišanu.

Ja jūs domājat, ka jūs drīzāk varētu saņemt aizdevumu par algu nekā prasīt ģimenei vai draugiem par naudu, apsveriet to: 19% no maksājuma kredītņēmējiem bija nepieciešama ģimenes un draugu palīdzība, lai atmaksātu aizdevumu, liecina 2013. gada pētījumi no Pew Charitable Trust. Gandrīz visi šie cilvēki pirmajā vietā varētu būt aizņēmušies no ģimenes un draugiem, liecina pētījums.

Jūsu darba devējs

Ja notiks ārkārtas situācija, daži darba devēji piedāvās jums avansu. Goldšteins skaidro, ka nevēlas redzēt, kā viņu darbinieki nonāk grūtībās ar algu aizdevumiem, un šie avansi atrisina problēmu.

Lai uzzinātu vairāk par darba devēja algu avansa politikām, sazinieties ar cilvēkresursu nodaļu.

Jūsu reliģiskā organizācija

Daudzas baznīcas pulcē tipāžus vai piedāvā ne tikai rūpēties par draudzes garīgo vadoni, bet arī rūpēties par pašu draudzi. Jūsu reliģiskā organizācija